Bo włosy, skóra i paznokcie to atrybuty pięknej kobiety

Czy zdajesz sobie sprawę z tego

w jaki sposób powstaje omega, którą kupujesz w aptekach lub w innych miejscach, gdzie takie produkty są dostępne?

Czy zadałeś sobie choć raz trud, by się doinformować, jak strasznie pustoszymy wody oceanów, żeby mieć to, czego i tak nie lubimy? Bo śmierdzi, bo jest niedobre, ale trzeba to brać, bo uzupełnia niedobory i bez niej trudno o właściwą dietę?

Wyobraź sobie, że 3000000000000 ryb co roku jest zabijanych dla kwasów omega a 90% z tego to większe ryby I wieloryby!!! (Mówimy o 12 zerach!).
Wszystko to jest proceder przeciwko naturze

Przy produkcji naszej omegi nie straciła życia nawet jedna najmniejsza rybka! Poznaj nasz jedyny na tym świecie w 100% wegański produkt, który zawiera kwasy 3, 5, 6, 7 i 9! Niesamowite, prawda?

Nasze kwasy omega zamknięte są w cieniutkiej otoczce z tapioki i nie trzeba ich szybko połykać. Można je rozgryźć i rozkoszować się delikatnym waniliowo-pomarańczowym smakiem bez obawy, że poczujemy ryby, no bo skąd?

Z wielką przyjemnością będą je jeść nasze dzieci, a Ty możesz dodatkowo na tym skorzystać. Przebij kapsułkę szpilką, wyciśnij na dłoń i rozsmaruj na twarzy, szyi, paznokciach i suchych miejscach.
Niesamowite działanie przede wszystkim przeciwzmarszczkowe, uczyniło ten produkt naszym bestsellerem!!!

Wypróbuj jego działanie na sobie i swoich bliskich, nie czekaj ?

Inspiracja naturą

blank

Juice Plus+ Omega Blend to kombinacja kwasów tłuszczowych omega 3, 5, 6, 7 i 9 pochodzenia roślinnego, pozyskanych z nasion, owoców i alg. Aby utrzymać wysoką jakość naturalnych składników oleje są jedynie minimalnie przetwarzane.

Źródło

pochodzenia kwasów tłuszczowych jest źródłem naturalnym. W porównaniu do innych suplementów żywienia dostępnych na rynku kwasy tłuszczowe Omega 3 w Juice Plus+ Omega nie pochodzą z ryb. Czyste zrównoważone, wegańskie: pomijamy ryby i przechodzimy od razu do źródła pochodzenia.

Idealne połączenie

blank

natury i innowacji. Wysoce nowoczesny proces i wartościowe oleje zawarte w wegańskiej kapsułce stworzonej z skrobii tapioki. Wysokie temperatury nie są konieczne do połączenia dwóch połówek, zapewniając jednocześnie, że substancje odżywcze zachowują swoją stabilność.

Juice Plus+ Omega Blend: składniki w 100% wolne od GMO, produkt bezglutenowy, nie zawiera sztucznych barwników, smaków i konserwantów, certyfikowany produkt koszerny.

Nasza Mega Omega zawiera korzystne kwasy (omega 3, 5, 6, 7 oraz 9) tłoczone na zimno z oleju z alg, oleju z pestek granatu, oleju z rokitnika, olej z nasion czarnej porzeczki , oleju szafranowego.

Ufaj swoim dobrym decyzjom Każdego Dnia

blank

Lepsze odżywianie zaczyna się od jedzenia bogatego w owoce i warzywa. Diety roślinne mogą niezawierać dobrych omega-3, które zasadniczo pochodzą z ryb. Badania naukowe wykazują: Omega 3* służą sercu, mózgowi i oczom. Jednak nawyki żywieniowe niektórych ludzi nie zawiera wystarczającej ilości kluczowych kwasów tłuszczowych Omega.

To właśnie tu Juice Plus+ Omega Blend ma pole do popisu: Juice Plus+ Omega Blend zamyka przepaść pomiędzy tym co powinniśmy jeść i tym co tak naprawdę codziennie jemy. Łatwe w dozowaniu kapsułki zawierają zrównoważoną mieszankę dobrze dobranych olei ze źródeł warzywnych. Dostarczają one naszemu organizmowi wartościowych kwasów tłuszczowych omega 3, 5, 6, 7 i 9.

W prawym dolnym rogu znajdziesz ikonkę messengera. Dowiedz się, jakie dodatkowe bonusy na Ciebie czekają przy zakupie tej cennej Omegi.

Ostatnie wpisy

Subskrybuj stronę

Wpisz swój adres e-mail, aby zasubskrybować tę stronę i otrzymywać powiadomienia o nowych postach przez e-mail.blank

Skontaktuj się

W każdej chwili możesz się z nami skontaktować pisząc maila na poniższy adres.

    info@szczuplaizdrowa.pl

Nasz Fanpage

ArchiwaCo Ty o tym myślisz?