Ekskluzywne, kompleksowe domowe SPA

Wiesz, że warunki atmosferyczne mają duży wpływ na skórę?
Na pewno wiesz
Tym bardziej teraz, gdy zbliża się sezon grzewczy, nasza skóra będzie bardziej narażona na wpływ nie tylko na zewnątrz, szczególnie w miastach, gdzie jest dym, smog, spaliny, mróz, słońce, deszcz, wiatr, to jeszcze w mieszkaniach, gdzie mikroklimat nam nie sprzyja.

Jeśli jest piękna i ciepła jesień, to dobrze, ale nie w każdej części świata możemy cieszyć się sprzyjającą aurą. Natomiast zima to już jest taki czas, kiedy nasza skóra i włosy szczególnie cierpią.
Nie czekaj, aż będzie za późno, zabezpiecz się już teraz, bo dni uciekają, uroda przeminie szybciej, jeśli się o nią nie zatroszczysz

Mam dla Ciebie wyjątkową i niepowtarzalną Omegę 3,5,6,7 i 9

Jeśli tak jak mnie, leży Ci na sercu dobro naszej planety, wiedz, że kupując ten produkt, wspierasz Matkę Ziemię i przykładasz rękę do ochrony stworzeń morskich.
Czy wiesz, że rocznie giną 3 BILIONY stworzeń morskich tylko po to, żeby człowiek, ta dumna i podobno rozumna istota mogła sobie zażyć kwasy Omega?

Dlatego tym bardziej ważne jest, abyś miała świadomość, że pod każdym względem nasza Omega jest najlepszym rozwiązaniem, jakie w tej chwili istnieje.
Nie ma drugiej takiej na świecie i już w chwili, kiedy włożysz do ust kapsułkę, poczujesz delikatny smak prawdziwej tapioki, z której wykonana jest powłoczka…

Nie musisz jej od razu połykać. Zostaw ją w ustach do chwili, kiedy zacznie się rozpływać i wydostanie się na zewnątrz płynne złoto o smaku i zapachu wanilii oraz pomarańczy.

Dlaczego właśnie ta omega?

Bo oprócz tego, że dożywisz swoje ciało, skórę, włosy i paznokcie od wewnątrz, użyj jej na zewnątrz!!!
Przekłuj kapsułkę szpilką, wyciśnij zawartość na dłoń i rozsmaruj na twarzy i szyji ten złoty płyn.
Ale to nie koniec. Przekłuj kolejną kapsułkę i wsmaruj we włosy!
Regularne stosowanie tej rewelacyjnej formuły zapewni Ci doskonałą kondycję tych ważnych dla Ciebie stref.

Twoja skóra, Twoje włosy, Twoje paznokcie, Twoje serce i Twoja szyszynka podziękuje Ci za to, że o siebie dbasz

Bogaty w DHA i EPA olej z mikroalg,
olej słonecznikowy bogaty w kwasy oleinowe,
ekstrakt z rozmarynu,
olej z pestek granatu,
olej z nasion czarnej porzeczki,
olej z rokitnika,
olej z nasion krokosza barwierskiego bogaty w kwas oleinowy,
olej z pomarańczy,

a do tego ciekawostka, jako przeciwutleniacz, stosowany jest ekstrakt z rozmarynu. Kolejną ciekawostką jest krzemionka, aby zawartość kapsułki sie nie zbrylała. Sama używam krzemionki jako dodatkowego suplementu, o którym zacytuję:

„Choć to drugi najbardziej rozpowszechniony pierwiastek na Ziemi, to jednak ciągle jest mało znany i niedoceniany. Rzadko dbamy o to, aby znalazł się w naszej diecie i nie zawsze wiemy, jaki ma wpływ ma nasze zdrowie. Krzem, bo to właśnie o nim mowa, najczęściej występuje pod postacią krzemionki, która powinna stanowić jeden z najważniejszych elementów codziennego jadłospisu.”

Zatem masz do dyspozycji samo zdrowie i własne, domowe SPA, równie ekskluzywne jak w najlepszym salonie, tyle, że jeszcze bardziej kompleksowe.

Dowiedz się więcej szczegółów na temat bonusów, które możesz dodatkowo otrzymać. Kliknij ikonkę messengera.

Najnowsze wpisy

Subskrybuj stronę

Wpisz swój adres e-mail, aby zasubskrybować tę stronę i otrzymywać powiadomienia o nowych postach przez e-mail.blank

Skontaktuj się

W każdej chwili możesz się z nami skontaktować pisząc maila na poniższy adres.

    info@szczuplaizdrowa.pl

Nasz Fanpage

ArchiwaCo Ty o tym myślisz?