Królewskie Premium

Chcesz mieć POWER każdego dnia?

Kapsułki Juice PLUS+ Premium zawierają całe spektrum wtórnych substancji roślinnych pochodzących wprost z natury.

Dodatkowy PLUS należy się jeszcze za wartościowe składniki z różnorodnych rodzajów owoców, warzyw i owoców jagodowych.

Juice PLUS+ Premium: owoce, warzywa, oraz owoce jagodowe zebrane u szczytu swojej dojrzałości i w łagodny sposób przetwarzane w opatentowanym procesie firmowym. Maksimum wartościowych substancji każdego dnia.

Naturalność
Naturalnie kolorowe – owoce, warzywa i owoce jagodowe. Podstawa wysokiej jakości Juice PLUS+.
Naturalnie czyste – co zapewnia stała kontrola laboratoryjna Instytutu SGS INSTITUT FRESENIUS

Zalecenia spożywania:
2 kapsułki Juice PLUS+ Wybrane Owoce, 2 kapsułki Juice PLUS+® Wybrane Warzywa i 2 kapsułki Juice PLUS+ Wybrane Owoce Jagodowe przyjmować najlepiej w czasie posiłku.

Nasze Królewskie Premium jest ważnym sprzymierzeńcem w budowanie własnej odporności, tak waznej zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Pamiętaj, że to co jesz, będzie budulcem lub trucizną dla Twojego ciała. Jeśli zapewnisz właściwy budulec Twoim bakteriom, one wyprodukują dla Ciebie prawie wszystkie witaminy potrzebne do silnej ochrony Twojego zdrowia oraz Twoich bliskich.

Premium jest też fantastyczna alternatywą dla niejadków. Możesz otworzyć kapsułkę i wysypać zawartość na deser dla Twojej pociechy. Dokładnie tak, jak na zdjęciu.

Żelazko na zmarszczki!

Najbardziej naturalne “żelazko“, przynoszące dziesiątki korzyści każdego dnia! Dzięki niemu przestałam wydawać góry pieniędzy na przereklamowane kremy, które i tak nie działają!
 
Odkryłam bezpieczną i zdrową metodę na moje zmiany na skórze i jeśli Ty też szukasz takiego rozwiązania dla siebie, jesteś we właściwym miejscu.
Premium to silny antyoksydant przeciwstarzeniowy anti-aging (wiecznie młoda), ale to nie koniec…
 
Skład Premium to 30 rodzajów warzyw, owoców i owców jagodowych (czerwonych), które są wielkiem sprzymierzeńcem wspomagającym oczyszczanie organizmu z toksyn (ich nadmiar znacząco i niekorzystnie wpływa na jakość cery). Skład jest ważny, ale bardziej interesujący jest fakt, że mogę go wykorzystać na co najmniej kilkanaście sposobów w łazience i kuchni.

Skład Premium to 30 rodzajów warzyw, owoców i owców jagodowych (czerwonych), które są wielkiem sprzymierzeńcem wspomagającym oczyszczanie organizmu z toksyn (ich nadmiar znacząco i niekorzystnie wpływa na jakość cery). Skład jest ważny, ale bardziej interesujący jest fakt, że mogę go wykorzystać na co najmniej kilkanaście sposobów w łazience i kuchni.

Czy potrzebujesz jeszcze więcej?

Premium to nieoceniony produkt, który ma wpływ na naszą dietę, wzbogaca ją i wypełnia lukę żywieniową między tym, co jemy, a tym, co powinniśmy jeść. Właściwa dieta ma decydujący wpływ przy zwalczaniu cellulitu, pomaga wyeliminować nadmierną kumulację wody i płynów w organizmie.

blank

Chcesz mieć piękne włosy?

blank
Dzięki Premium wzmocniają się włosy (są silniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia ), paznokcie mocniejsze i skórę będziesz mieć bardziej nawilżoną i elastyczną.

Tutaj muszę opowiedzieć Ci pewną historię związaną z moimi włosami. Zdarzyło mi się dwa razy w życiu osiwieć zupełnie.
Za pierwszym razem myślałam, że to przez wiek i geny, więc nic z tym nie robiłam, ale…
 
Zadbałam o siebie. Z naszym programem zrzuciłam 24 kg, zaczęłam jeść z głową i właśnie Królewskie Premium było najważniejszym “suplementem”, który regularnie stosowałam dwa razy dziennie.
Piszę w cudzysłowiu, bo nazwa suplement jest wymagana przez nasze prawo, ale tak naprawdę są to fitoskładniki.
 
Kilka lat temu w pojechałam do siostry w odwiedziny. Nie widziałyśmy się kilka miesięcy i pierwsza rzecz, jaką od niej usłyszałam to: 

 

Ty nie masz siwych włosów!!!

Coś niesamowitego! Ruszyłam do lustra i rzeczywiście! Przeżyłam szok.

Dlaczego właśnie Premium?

Ponieważ Matka Natura jest najlepszym sprzymierzeńcem naszej urody. Najczystsza i najgłębsza esencja 30 rodzajów warzyw, owoców i owoców jagodowych to źródło substancji odżywczych, dzięki którym Twój organizm wróci do równowagi.

Po dokonaniu zakupu, napisz do nas, by odebrać dodatkowe bonusy, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie, abyś mogła wykorzystać pełen potencjał tych niezwykłych kapsułek.

Zapraszamy Cię również do wzięcia udziału w pełnych warsztatach żywieniowych, na których nauczysz się jeść smacznie, zdrowo i do syta.
info@szczuplaizdrowa.pl