Najstraszniejszy narkotyk jest legalny

Nie ma chyba silniejszego narkotyku niż cukier. Ci, którzy siedzą w temacie, wiedzą, że to cukier jest najcięższym i najszybciej uzależniającym legalnym narkotykiem, o którym nauka doskonale wie.

Przemysł spożywczy i produkcja cukru jest pod ścisłą kontrolą. Pieniądze ze sprzedży idą tam, gdzie trzeba. Nikomu na własną rękę nie przychodzi do głowy, by wyprodukować sobie cukier, tak jak np marihuanę, kokainę czy inny (podobno twardy) narkotyk. Cukru jest wszędzie pełno.

Cukier uzależnia 8-krotnie szybciej. Odstawienie cukru jest ciężkie. Człowiek wpada w furię, traci panowanie nad swoim zachowaniem w każdym aspekcie. Widać to po dzieciach, które uspokaja się cukierkami.
Ale większość ludzi myśli, że je cukier tylko wtedy, gdy widzi białe kryształki dodawane do kawy, herbaty czy ciasta.
Niestety to najmniejszy problem.

Nasz powszedni chleb, makarony, ciasta, bułki, pierogi są naszym największym zabójstwem dzisiaj.
Wczoraj pisałam o zaczynie, na którym powinien być zrobiony chleb.

Mąka musi być sfermentowana w naturalny sposób. Kwas mlekowy przerabia cukier w glukozę do formy przysfajalnej przez nasz organizm.

I dopiero wtedy jest to odżywka dla naszych bakterii, które z całą mocą zabierają się do naprawiania i wzmacniania naszego organizmu.
Powiem więcej. Kiszonki dzisiaj powinniśmy jeść cały rok zamiast tylko w sezonie zimowym. Nasze jedzenie jest całkowicie pozbawione życia, a wypieki z mąki rosną na chemicznych spulchniaczach.

To co my lubimy, niekoniecznie lubią nasze bakterie. Dlatego robimy się puszyści. Nie trzeba dużo jeść, by być otyłym.

Nieśmiało przypominam o naszym kolejnym Spotkaniu Kobiet. W kolumnie po prawej stronie masz kolorowy banner z przyciskiem do dołączenia. Wydasz w kwietniu dokładnie tyle samo pieniędzy, ile wydałać w marcu, lutym czy styczniu. Z tą różnicą, że teraz będziesz dokładnie wiedziała co i gdzie kupić, aby Ci służyło.

Skontaktuj się

W każdej chwili możesz się z nami skontaktować pisząc maila na poniższy adres.

    info@szczuplaizdrowa.pl

Nasz Fanpage

Archiwa

Co Ty o tym myślisz?