Naturalne żelazko na zmarszczki

Przeczytaj, zanim zamówisz Premium

Najbardziej naturalne “żelazko“, przynoszące dziesiątki korzyści każdego dnia! Dzięki niemu przestałam wydawać góry pieniędzy na przereklamowane kremy, które i tak nie działają!

Odkryłam bezpieczną i zdrową metodę na moje zmiany na skórze i jeśli Ty też szukasz takiego rozwiązania dla siebie, jesteś we właściwym miejscu.
Premium to silny antyoksydant przeciwstarzeniowy anti-aging (wiecznie młoda), ale to nie koniec…

Skład Premium to 30 rodzajów warzyw, owoców i owców jagodowych (czerwonych), które są wielkim sprzymierzeńcem wspomagającym oczyszczanie organizmu z toksyn (ich nadmiar znacząco i niekorzystnie wpływa na jakość cery). Skład jest ważny, ale bardziej interesujący jest fakt, że mogę go wykorzystać na co najmniej kilkanaście sposobów w łazience i kuchni.

Czy potrzebujesz jeszcze więcej?

Premium to nieoceniony produkt, który ma wpływ na naszą dietę, wzbogaca ją i wypełnia lukę żywieniową między tym, co jemy, a tym, co powinniśmy jeść. Właściwa dieta ma decydujący wpływ przy zwalczaniu cellulitu, pomaga wyeliminować nadmierną kumulację wody i płynów w organizmie.

Zaczęłam od zmarszczek, ale…

Dzięki Premium wzmocniły mi się włosy (są silniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia ), paznokcie (mocniejsze) i skórę (bardziej nawilżona i elastyczna).
Tutaj muszę opowiedzieć Ci pewną historię związaną z moimi włosami. zdarzyło mi się dwa razy w życiu osiwieć zupełnie.
Za pierwszym razem myślałam, że to przez wiek i geny, więc nic z tym nie robiłam, ale…

Zadbałam o siebie, zrzuciłam 24 kg, zaczęłam jeść z głową i właśnie Królewskie Premium było najważniejszym “suplementem”, który regularnie stosowałam dwa razy dziennie.
Piszę w cudzysłowiu, bo nazwa suplement jest wymagana przez nasze prawo, ale tak naprawdę są to fitoskładniki.

Cztery lata temu w sierpniu pojechałam do mojej siostry, aby się nią zaopiekować po ciężkiej operacji. Nie widziałyśmy się kilka miesięcy i pierwsza rzecz, jaką od niej usłyszałam to:

“Ty nie masz siwych włosów!!!”

Rzeczywiście wtedy dopiero zdałam sobie z tego sprawę. Jako naturalna blondynka, wtedy w wieku 46 lat miałam włosy bardziej w kolorze mysiej sierści, ale rzeczywiście, nie było już srebrnych nitek.

Drugi raz “osiwiałam” w grudniu tego samego roku, kiedy siostra od nas odeszła. To jest oczywiste, że silny stres nas degeneruje i włosy, skóra, paznokcie oraz cały nasz organizm funkcjonuje na wielkim deficycie.

Dziś, po kilku latach mam niezbity dowód ja i setki moich podopiecznych, że to właśnie Królewskie Premium jest najwspanialszym “odsiwiaczem” do włosów, najwspanialszym naturalnym żelazkiem do cery, najwspanialszym uzupełnieniem ubogiej dzisiaj diety i przyjmowany regularnie daje spektakularne efekty!

Gdy już zamówisz sobie to cudeńko, napisz do mnie, pokażę Ci mnóstwo innych sposobów na wykorzystanie kapsułek.

Będziesz miała prawdziwy i własny SALON PIĘKNOŚCI w Twoim domu za 10,7 zł dziennie i pełną kontrolę nad całym procesem powrotu do równowagi.

Tylko 10,70 zł dziennie.

Dlaczego właśnie Premium?

blank

Ponieważ Matka Natura jest najlepszym sprzymierzeńcem naszej urody. Najczystsza i najgłębsza esencja 30 rodzajów warzyw, owoców i owoców jagodowych to źródło substancji odżywczych, dzięki którym Twój organizm wróci do równowagi.

Premium zawiera tylko i wyłącznie naturalne składniki, które zapewnią Ci jeszcze wiele innych korzyści!

Między innymi…

Zaspokoisz zapotrzebowanie na 8-10 porcji warzyw i owoców każdego dnia, co niestety nie jest już możliwe w dzisiejszych czasach. Nasze Królewskie Premium to skarbinca witamin, antyoksydantów i substancji odżywczych dla naszych bakterii, bez których nie bylibyśmy w stanie funkcjonować.

Czy tylko dla urody?

Otóż nie. Jeśli Twoje dziecko to niejadek i nie lubi warzyw, Królewskie Premium pospieszy Ci z pomocą i wspaniale zaspokoi zapotrzebowanie na składniki odżywcze również Twojego dziecka, ale to nie koniec!

Twoje dziecko może mieć za darmo!

blank

Kapsułki lub…

Rewelacyjne żelki zawierające wszystko to, co jest w Królewskim Premium, ale osadzone na naturalnym nośniku żelującym. Fantastyczna alternatywa dla słodyczy, którą uwielbiają wszystkie dzieci w Juice Plus!

Zapisy otwarte

blank

Najnowsze wpisy

Subskrybuj stronę

Wpisz swój adres e-mail, aby zasubskrybować tę stronę i otrzymywać powiadomienia o nowych postach przez e-mail.

Skontaktuj się

W każdej chwili możesz się z nami skontaktować pisząc maila na poniższy adres.

    info@szczuplaizdrowa.pl

Nasz Fanpage

Archiwa

Co Ty o tym myślisz?