Proces starzenia można odwrócić

PROCES STARZENIA MOŻNA ODWRÓCIĆ!

Oto historia jednej z uczestniczek naszego programu. W tym przypadku strach przed starością był motorem do działania i nieprawdopodobne, ale menopauza odeszła i po dlugim czasie wróciły miesiączki w wieku 52 lat!

“Witajcie kochani.
Chciałabym Wam opowiedzieć dziś o czymś dziwnym dla mnie, nawet sensacyjnym. Wciąż nie mogę dojść do siebie, mimo, że minął już tydzień dokładnie.
Otóż, już 7 rok jestem w programie. Dzięki niemu zrzuciłam 24 kilogramy, wyzdrowiałam i poczułam na nowo siły oraz chęci do wielkiego i dobrego życia, co przełożyło się też na bardzo wysoki poziom energii potrzebny do zbudowania przepięknej kariery zawodowej.

Jestem przekonana, że wszystkie te aspekty muszą być w równowadze.
Na zdjęciu poniżej, ten tłuściutki pączuś to ja 12 lat temu. Miałam 40 lat i byłam baaardzo duża. Zdjęcie zostało zrobione w samolocie, podczas mojej pierwszej podróży do Włoch – 28 lutego 2009 r. Na zdjęciu po prawej, ja 10 lat później.

Do dziś moja waga jest niezmienna z małym zawirowaniem w ub roku, gdzie przez pandemię przybrałam 3 kg, ale już dawno ich nie ma.
Wciąż niezmiennie przy wzroście 180 cm, moja waga to 58-61, w zależności od cyklu miesiąca.
I teraz przechodzę do sedna. Przez te wszystkie lata bardzo mało się ruszałam, W zasadzie wcale, ale ostatnie 1,5 roku już całkiem usiadłam na tyłku i zaczęły się historie z bólami stawów, problemami przy wstawaniu, a nasiły się na poczatku tego roku.

W styczniu skończyłam 52 lata i tegoż samego miesiąca spadła na mnie jak grom z jasnego nieba – menopauza. Nagle…
Nie jak u wielu kobiet, że jest to nawetwieloletni proces. Po prostu, koniec miesiączki, początek fal gorąca nie do zniesienia, zmian nastroju, itd. totalne szaleństwo. Tortura i cierpnienie, ale nie znoszę brać tabletek, więc stwierdziłam, że muszę sobie z tym jakoś poradzić.

Jednak większym problemem były postępujące bóle. Myślę sobie – no tak, menopauza – starość – zaczynam się sypać. Wszystkie stawy, włącznie z palcami musiałam najpierw gimnastykować po przebudzeniu, żeby móc wstać i cokolwiek zrobić. Inaczej nie zrobiłabym nawet jednego kroku bez przeszywającego bólu i sztywności w stawach.
Z drugiej strony nie mogłam się pogodzić z tym, że ja, kiedyś taki wielki sportowiec zawodowy, dziś jestem sflaczała jak przebity balon. 😢

Podjęłam decyzję. Radykalne trzymanie się jadłospisu, kapsułki w podwójnej dawce rano i wieczorem, oraz zestaw ćwiczeń, które wykonywałam na siłowni 8-9 lat temu.
W pewnym momencie zauważyłam, że nie mam już napadów gorąca, a w ub tygodniu musiałam zrobić przerwę w ćwiczeniach na 4 dni, bo po 6 miesiącach ponownie miałam miesiączkę. To jest dla mnie niesamowita rzecz i jestem dodatkowo zdeterminowana do tego, żeby jeszcze bardziej o siebie zadbać.

Nie mam już bóli, bardzo systematycznie ćwiczę 30 minut, co drugi dzień w domu, żadne cardio, i czuje się jak nowonarodzona!
Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi! ❤❤❤
Wszystko jest możliwe!”

Poznaj metodę, dzięki której Wiola pożegnała się z menopauzą. Kliknij ikonkę messengera i dowiedz się, jakie bonusy na Ciebie czekają.

Zapisy otwarte

blank

Najnowsze wpisy

Subskrybuj stronę

Wpisz swój adres e-mail, aby zasubskrybować tę stronę i otrzymywać powiadomienia o nowych postach przez e-mail.

Skontaktuj się

W każdej chwili możesz się z nami skontaktować pisząc maila na poniższy adres.

    info@szczuplaizdrowa.pl

Nasz Fanpage

Archiwa

Co Ty o tym myślisz?