Przemiana Beaty

Dzień dobry kochani Czytelnicy strony Szczupła i Zdrowa 🙂

Dzisiaj chcę przedstawić Wam Metamorfozę jednej z naszych cudownych dziewczyn w nadzieji, że zainspiruje Was do zmian.
Zdrowie mamy tylko jedno, dbajmy o nie, jak o najcenniejszy skarb ❤

Oto, co opowiedziała nam o sobie Beata

“Jestem kobietą po czterdziestce, która kocha własne życie i wiem, że jedyną drogą do osiągnięcia szczęścia jest życie pełne miłości i realizacji swoich planów. Każda z nas ma swoją historię, którą może się podzielić, może zainspirować inne kobiety, by odważyły się zmienić coś we własnym życiu.
Wierzę, że moja historia pomoże również innym kobietom, by je zainspirować do zmiany.

Jestem zwykłą kobietą tak jak Ty. Szukałam różnych sposobów na walkę z nadwagą. Choroba związana z niedoczynnością tarczycy pogłębiała mój stan i kilogramów ciągle przybywało. Patrzyłam w lustro i nienawidziłam tej postaci.

Byłam na tyle zdesperowana, że stosowałem różne diety, które oferował Internet. Myślałam również na skorzystaniu z pomocy dietetyka. To był dla mnie bardzo trudny czas. Uświadomiłam sobie, że przybywające kilogramy coraz bardziej mi szkodzą.

We wrześniu dowiedziałam się o programie, na początku myślałam, że jest to następna dieta cud, lecz cudów nie było. Zaczęła się nauka rozsądnego układania posiłków. Uczyłam się co jeść, a na co uważać, jak można zmienić swoje przyzwyczajenia i na co zwracać uwagę wybierając się na zakupy.

Po pierwszy dniach byłam zachwycona, ubyło 2,5 kg w tydzień. Byłam pełna obaw, co będzie, jak waga wróci z prędkością jo-jo, utrapieniem każdej mojej wcześniejszej diety. O dziwo nie było efektu jo-jo, a waga w następnych tygodniach nadal spadała. W ciągu 4 miesięcy schudłam 11 kg, a co najważniejsze waga nadal się utrzymuje. Teraz czuję się wspaniale.

Zapominałam, co znaczy wstyd i polubiłam tę postać w lutrze. Zyskałam więcej energii i lepiej się czuję. Nie osiągnęłabym tego, gdyby nie program. To dzięki niemu”.
Beata też jakiś czas temu wzięła udział w naszym programie i jest z nami do dziś, dzięki społeczności, jaką tworzymy wszyscy razem.

Co Ty o tym myślisz?